O Tomášovi a Vietnamisa.cz

Jednoduše zde všem cestovatelům radím s cestou do Vietnamu. Nabízím rady všem, kteří se rozhodli vycestovat do jedné z nejbáječnějších zemí světa.

Postupně se snažím odpovědět na všechny otázky, které mě samotného trápily, než jsem se ve Vietnamu otrkal. Prozradím vám například: jak online víza zařídíte, kolik stojí a kde je uděláte. Pomůžu vám vybrat hotel nebo zařídit letenky. Je jedno jestli jste batůžkář, jedete se zájezdem nebo chcete ve Vietnamu pracovat či podnikat.

Vytvořil jsem pro vás unikátní e-book průvodce po Vietnamu, protože jsem měl pocit, že tu přesně něco takového chybí. A vám se líbí, což je super! Stále více mi píšete o tvorbu itinerářů na míru.

IMG_3166

Jsem etnolog a vietnamista

Možná vám to zní divně, ale je to tak:-) Možná mě znáte i odjinud, například z bepviet.cz, kde píšu o vietnamské kuchyni. Nebo jste mě potkali ve Vietnamu při mých cestách? Každopádně jsem vystudoval v Praze na FF UK vietnamistiku a etnologii a Vietnam je mým velkým koníčkem. Nejvíc mě baví vietnamská kuchyně, etnické menšiny střední vysočiny a tradiční vietnamská medicína. O Vietnam se zajímám od mých 19 let a za tu dobu už jsem leccos poznal. Kromě Vietnamu jsem žil v Thajsku a všechny země JV Asie jsem procestoval na motorce. Pravidelně se do Asie vracím a vždy alespoň půl roku trávím na cestách.

Víza do Vietnamu a Vietnam-visa.com

Na víza zde doporučuji firmu vietnam-visa.com, která je vám zařizuje. Osobně se s nimi znám, a proto je zde doporučuji. Pokud bych si nebyl jistý kvalitou jejich služeb, nikdy bych je nedoporučoval. Je to skvělá moderní firma nabízející kvalitní služby. Jsou rychlí a platba je bezpečná. Navíc flexibilně komunikují, takže případné problémy (špatně vyplněné údaje apod.) lze s nimi rychle řešit online oproti jiným společnostem. Nejsou nejlevnější, ale všem raději doporučuji je, protože víza on arrival zajišťují různé pochybné společnosti, které v případě problému se staví zády.

Často se mě ptáte, jak jsem se k Vietnamu dostal a proč to všechno vlastně dělám? Inu, prostě mě to baví:-) a i přesto, že mám vystudovanou ekonomku, je pro mě cestování po Vietnamu a JV Asii největším koníčkem. Ve Vietnamu jsem několik měsíců učil na vysoké škole v Nha Trangu, celý Vietnam jsem projel na motorce a také jsem tam pracoval. Pravidelně se do Vietnamu vrací a snažím se web udržovat aktuální.

Kupte si mého průvodce Vietnamem nebo pojďme naplánovat vaši cestu společně

Pokud se vám tento web líbí a chcete spoustu dalších tipů před cestou do Vietnamu, tak si kupte průvodce, který jsem vytvořil. Věřím, že vám pomůže a podpoříte tak trochu vývoj a provoz webu, který není zadarmo. Kdyby vám v průvodci přece jen něco chybělo, určitě napište a můžu to do něj přidat. Novinkou od roku 2017 je, že nabízím i tvorbu itinerářů na míru.

Chci koupit průvodce Vietnamem