Vietnam – foto a obrázky, které vám nedají spát

Toužíte cestovat, poznávat nová místa a kultury, objevovat architektonické, přírodní a historické krásy? Tíhnete k Vietnamu, ale doposud se vám zde podařilo „přicestovat“ pouze prstem po mapě? Jelikož jsem si vědom toho, že cesta do Vietnamu nepatří mezi nejlevnější záležitosti a vyrazit zde si proto nemůže dovolit každý, o zdejší krásy vás nechci v žádném případě ochudit. Proto jsem se rozhodl zprostředkovat vám zdejší reálie, geografii, kulturu a rarity alespoň prostřednictvím této obsáhlé foto galerie.

Kochejte se a poznávejte

Následující obrázky nejsou dílem žádných profesionálních fotografů, kteří si rozumí s grafickými programy a fotoaparáty, jejichž cena šplhá k desetitisícům, ale momentkami jednoho zapáleného cestovatele, který vám touto cestou rád zprostředkuje své postřehy ze zajímavých, dobrodružných a mnohdy i úsměvných cest napříč vietnamskou republikou. Budu rád, pokud se o krásy Vietnamu začnete prostřednictvím této fotogalerie ještě více zajímat nebo se zde vypravíte po vlastní ose. Doufám, že obrázky Vietnamu ve vás zanechají hluboký dojem, se kterým se mohu i já sám plně ztotožnit.

 

Chci koupit průvodce Vietnamem

 

Stáhněte si ukázku e-booku 101 tipů před cestou do Vietnamu

pruvodce_ebook-stredniV e-booku najdete mé konkrétní tipy, co dělat před cestou do Vietnamu, jak ve Vietnamu cestovat, kde ušetřit a na co si dát pozor.

Tipy na výlety, české hospody, jak se k Vietnamcům chovat a na co být připraven.

Tunu dalších praktických rad. Jak zařídit internet v mobilu, zda jezdit ve městech MHD nebo taxíkem atd.

Napište komentář: