Ubytování v Hue Vietnam – 3 zajímavé tipy pro vás

Máte během své cesty po Vietnamu namířeno i do města Hue, které leží na východě země, a které je asi 631 kilometrů vzdálené od Ho Či Minova města? Pak zde budete potřebovat samozřejmě i nějaké ubytování! My jsme pro vybrali tři naprosto nejlepší hotely ve třech cenových kategoriích, a to na internetovém portálu agoda.com. Kritériem tentokrát nebyla nejnižší možná cena, ale nejlepší hodnocení hostů, kteří zde strávili svoji dovolenou. I když je mnohdy toto hodnocení velice individuální, pokud se na něčem shodne stovka návštěvníkům, něco už na tom asi bude. Pojďme tedy nakouknout do třech nejlépe hodnocených jednohvězdičkových, tříhvězdičkových a pětihvězdičkových hotelů ve vietnamském městě Hue.

Nejlepší ubytování pro každého

Jako první si zde uvedeme jednu z naprosto nejlevnějších možností ubytování. I když se v této konkrétní kategorii nejedná o nejlevnější možnost, je to hotel s nejlepším hodnocením v této cenové kategorii. Mluvíme zde o jednohvězdičkovém Hue Four Season Hotelu, který najdete na adrese No 5 Lane 14 Nquyen Cong Tru v centru města. Kromě toho, že v něm najdete naprosto bezkonkurenční ubytování, budete mít k dispozici i čtyřiadvacetihodinovou recepci a pokojový servis, transfer z a na letiště, hlídání dětí, půjčovnu aut i kol, family room nebo business center, parkoviště, čistírnu, každý den noviny, restauraci, safe a v neposlední řadě i zdarma připojení na internet v každém pokoji.

Za jednu noc ve standardním pokoji zde zaplatíte 275 korun a budete mít navíc ještě i snídani v ceně. Toto ubytování je tedy vhodné zejména pro aktivní turisty, kterým nejde o to, aby mohli celý den strávit na ubikaci, ale aby měli každý večer kde složit hlavu. Navíc, jak už jsme se zmínili výše, budou mít všechny vybrané hotely nejlepší hodnocení, což i tento bez kompromisů splňuje. Více informací o tomto ubytování najdete zde.

Pouze 524 Kč za ubytování v nejlepším tříhvězdičkovém hotelu

Přesuneme k další kategorii ubytování, a to k tříhvězdičkovým hotelům. I když by se mezi nimi našly i levnější varianty, naprosto nejoblíbenější a v očích samotných hostů nejlepší možností ubytování je Orchid Hotel. Ten najdete taktéž v centru města Hue, a to konkrétně na adrese 30A Chu Van An St. A i zde budete mít k dispozici kompletní servis. Jedná se například o transfer z a na letiště, hlídání dětí, půjčovnu aut i kol, parkoviště, směnárnu, výtah, čistírnu, úschovnu zavazadel, restauraci, sejf, kuřáckou místnost a opět zdarma připojení na internet na všech pokojích. Za jednu noc v tomto hotelu zaplatíte od 523 korun a opět budete mít v ceně už i snídani. A stejně jako v předchozím případě, i zde se jedná o hotel určený zejména aktivním turistům. Více informací se dozvíte zde.

Nejluxusnější možnost ubytování

A jako poslední zde máme naprosto nejluxusnější a nejlepší možnost ubytování v celém Hue. Jedná se o hotel, v němž za jednu noc zaplatíte i přes 5 000 korun. Najdete jej na adrese Cu Du Village a k dispozici zde budete mít i mimo jiné například lázně. Mluvíme tady o Angsana Lang Co, kde najdete to naprosto nejlepší ubytování široko daleko. Kromě již tradičního vybavení, které bylo popsáno výše, zde budete mít k dispozici navíc kupříkladu bankomat, bar, kavárnu, venkovní bazén s barem, salón, obchody, dětské hřiště, možnost rybaření, fitness centrum, zahradu, golfové kurzy, lázně, masáže, saunu, soukromou pláž, tenisové kurty a nejrůznější vodní sporty. Skutečně luxus nad luxus! I když si tedy podstatně připlatíte, budete si zase bydlet jako v bavlnce. Více informací o tomto hotelu se dozvíte na této stránce.

Chci koupit průvodce Vietnamem

Napište komentář: