Vietnamská mast a její tygří síla

Vietnamskou mast najdete prakticky v každé domácnosti. Pomáhá při dýchacích potížích, při silných rýmách nebo při dlouhém nachlazení. Určitě jste taktéž viděli nespočet vtipných filmových scén, kde si tuto mast protagonisté mažou všude možně a následně trpí neuvěřitelnou bolestí. Ano, hádáte správě! Tygří mast, je vlastně lidově řečeno, vietnamskou mastičkou.

Tygří masti pochází z Vietnamu

Samozřejmě, že ne všechny tygří masti musí být nutně z Vietnamu. Ovšem jeden konkrétní výrobek, a to Yellow star je původem právě z této země. Ta je stejně jako ostatní tygří masti vyrobena z výtažků z mentolu. Díky tomu má tento přípravek tak silnou a pronikavou vůni. Mentol navíc velice snadno uvolňuje dýchací cesty, takže napomáhá při nejrůznějších onemocněních právě dýchacího ústrojí.

Síla tygří masti

Asi každý, kdo kdy tygří mast vyzkoušel, ví, že ihned po její aplikaci, a to ať už na dutiny nebo na hruď, je cítit hodně silné pálení. Jakmile si mast totiž někdo namaže na místo, kam by se rozhodně tato mast mazat neměla, zažije dotyčný neuvěřitelnou bolest a dlouhé minuty utrpení.

Kdo by měl tygří mast používat?

Tygří mast je vhodná pro všechny, jež mají aktuálně nějaké zdravotní problémy, zejména pak rýmu či trpí nachlazením. Navíc ji mohou používat například i alergici pro zmírnění kupříkladu senné rýmy, kašle, zhoršené dušnosti a dalších potíží. Navíc je tato mast velice levná a taktéž snadno dostupná. Dovolit si ji tedy může naprosto každý, kdo nechce utrácet vysoké sumy za zbytečné preparáty.

Jak se vietnamská mast aplikuje?

V neposlední řadě je také dobré uvést popis samotné aplikace tohoto zázračného krému. Stačí si vzít na prsty trochu masti a tu následně aplikovat buď na čelo, máte-li ucpané čelní dutiny, nebo na hruď, chcete-li pomoci s dýchacími problémy či s průduškami. Mast následně nechejte působit, a to například nejlépe pod horkým ručníkem, pod kterým se ještě znásobí účinky tygří masti. Rozhodně si však nemazejte mast na citlivá místa, do očí, do úst či jiných dutin.

Chci koupit průvodce Vietnamem

Napište komentář: