Ubytování ve městě Quy Nhon si můžete najít raz dva!

Prakticky většina turistů míří během dovolené ve Vietnamu na ta nejznámější a turisty nejprofláklejší místa. Ovšem, co když se rozhodnete zajet do méně známého města, abyste lépe poznali zdejší lidi a kulturu? A co když bude tímto městem východo-vietnamské Quy Nhon? Najdete zde vůbec nějaké ubytování? Odpověď je jednoznačně ANO, a to navíc velice jednoduše!

Nejlepší jednohvězdičkový hotel

V prvé řadě stačí navštívit stránky agoda.com. Zde zadat název města, ve kterém budete chtít bydlet, a to v našem případě Quy Nhon, a následně datum od kdy do kdy tady budete přebývat. Potom už zbývá vybrat si z nespočtu možností. My si v tomto článku popíšeme tři, a začneme hned jednou z nejlevnějších, za to však z těch nejlépe ohodnocených. Jedná se o hotel Hung Dong, který se nachází na adrese 11 Tay Son Street. Samozřejmě, že vás asi nejvíc zajímá, na kolik vás to tady vyjde. Jedna noc v Hung Dong hotelu stojí již od 177 korun. V ceně budete mít airport transfer, půjčovnu kol, parkoviště, kavárnu, čistírnu, restauraci, úklidovou službu, safe, kuřáckou místnost a zdarma připojení na internet na všech pokojích. I když se nejedná o žádný luxus, na pár nocí to bude dostatečně stačit. Více informací o tomto hotelu si můžete přečíst na této stránce.

Ani tříhvězdičkové hotely se nemusí lišit od těch pětihvězdičkových!

Další možností ubytování ve městě Quy Nhon je již trochu luxusnější tříhvězdičkový hotel Sunflowers. Ten se nachází na adrese Nguyen Hue Street a za jednu noc i se snídaní v něm zaplatíte 377 korun. Sice se jedná už o poněkud dražší variantu, zase budete mít navíc k dispozici i čtyřiadvacetihodinovou recepci, bar, směnárnu, úschovnu zavazadel, vířivku, masáže, saunu, lázně a opět zdarma připojení k internetu. Pokud vás tato varianta ubytování zaujala, můžete se podívat i na další informace zde.

Nejlepší ubytování z těch nejluxusnějších variant

Samozřejmě, že některým lidem ani tříhvězdičkový hotel nestačí. To už vám potom zbývají pouze ty nejluxusnější varianty. Jenže i mezi nimi se najdou možnosti, které vyčnívají nad ostatními. Jednou takovou je čtyřhvězdičkový Muong Thanh Quy Nhon Hotel na 02 Nguyen Hue Street. Žádný jiný hotel nemá tak dobré hodnocení, jako právě tento, takže právě hotel Muong Thanh Quy Nhon může být dobrou variantou pro náročné turisty. A co zde najdete navíc oproti předchozím hotelům? Ubytování za maximálně 1 498 korun za noc pro jednu osobu, dále budete mít k dispozici zahradu, venkovní bazén, fitness centrum, karaoke, solárium, soukromou pláž, lázně, masáže a spoustu dalšího. Pokud si tedy chcete užít maximálního luxusu, zajeďte si právě do tohoto hotelu! Více informací najdete tady.

Chci koupit průvodce Vietnamem

Napište komentář: