3 tipy na ubytování ve městě Saigon – jižní Vietnam

Saigon. Nádherné, strhující moderní město, které může být místem pro vaši dokonalou dovolenou! Kroky mnoha turistů zde míří zejména kvůli nikdy nekončící zábavě, která je vyhlášená už od druhé světové války. Jste-li jedním z nich a chcete-li si tady užít pořádnou nálož toho nejlepšího, toho nejneuvěřitelnějšího nočního života a nikdy neutuchajících adrenalinových atrakcí, budete zde potřebovat také ubytování. To nemusí být zrovna nejlacinější a taktéž nejsnadnější k nalezení. Ovšem my jsme pro vás našli hned tři možnosti ubytování, které se vám budou zaručeně líbit. Jedná se o nejlevnější, nejdražší a středně drahou variantu, mezi kterými si vybere skutečně každý.

Hong Kong Kaiteki Hotel – nejlevnější z nejlevnějších

Budete-li si chtít najít v Saigonu, tedy oficiálně v Ho Či Minově městě, to nejlevnější ubytování, budete muset co nejvíce slevit ze svých požadavků a brát prostě vše, co je k dispozici. Jeden z nejlevnějších a zároveň z nejlépe hodnocených hotelů v Saigonu pak je Hong Kong Kaiteki Hotel. V něm zaplatíte za jednu osobu asi pět eur za noc a tím se tedy tento komplex nacházející se na 22 Bui Vien, Pham Ngu Lao Ward, Oblast 1 – Pham Ngu Lao / Tay Balo, Ho Či Minovo město, Vietnam 70000 řadí mezi naprosto nejlevnější možnosti ubytování široko daleko. V ostatních hotelech, motelech či penzionech totiž budete muset zaplatit přinejmenším osm euro za noc. V Hong Kong Kaiteki Hotel máte navíc kromě velice příjemného a pohodlného ubytování k dispozici i čtyřiadvaceti hodinovou recepci, půjčovnu kol a aut, prádelnu, úschovnu zavazadel pro případ, že byste odlétali až v pozdních odpoledních či večerních hodinách, trezor, pokojovou službu, kuřáckou část a také možnost využití místních okružních jízd. V neposlední řadě již prakticky v každém hotelu naleznete Wi-Fi připojení k internetu zdarma a ne jinak je tomu i u Hong Kong Kaiteki Hotel. Více informací o tomto hotelu naleznete zde.

Mifuki Boutique Hotel – tři hvězdičky a jedna z nejlepších cen

Hledáte-li ubytování v Saigonu již trochu na úrovni a jedna či dvě hvězdičky jsou pro vás prostě málo, nalezli jsme nejlevnější variantu ubytování ve tříhvězdičkovém Mifuki Boutique Hotel. V něm za jednu noc zaplatíte pouhých 18 euro a navíc si ještě každé ráno můžete dopřát bohatou snídani. Hotel se nachází na adrese 33-35 Le Anh Xuan Street, Ben Thanh Ward, Oblast 1 – Trh Ben Thanh, Ho Či Minovo město, Vietnam. A oproti předchozímu jednohvězdičkovému Hong Kong Kaiteki Hotelu budete mít zde k dispozici navíc ještě kavárnu, přepravu z a do hotelu, lázně s možností masáží a hotelový personál, se kterým se domluvíte i anglicky. Za takové služby je to naprosto bezkonkurenční cena! Více informací o hotelu Mifuki Boutique se dozvíte zde.

IMG_8617

Park Hyatt Saigon Hotel – Nejdražší a nejluxusnější

Chcete-li si užít naprostého luxusu a neuvěřitelného pohodlí, nemusíte v Saigonu provrtávat peněženku. Ve spoustě pětihvězdičkových komplexů se ubytujete za cenu začínající již na 50 eurech za noc. Ovšem my jsme pro vás vybrali to naprosto nejluxusnější, nejkrásnější a zároveň nejdražší, co celý Saigon může nabídnout. Jedná se o nádherný resort Park Hyatt Saigon Hotel, který naleznete na 2 Lam Son Square, Oblast 1 – Dong Khoi / Nguyen Hue, Ho Či Minovo město, Vietnam. Hotel působí, jakoby byl právě zhmotněn z pohádek tisíce a jedné noci a naprosto předčí všechny, které ve městě zahlédnete. Jedna noc vás zde vyjde i na 218 euro, a pokud zrovna nenarazíte na žádnou slevu, tak i na 547 euro. Ale ty zdejší služby za to skutečně stojí! Bar, business centrum, parkoviště, kavárna, bar u bazénu, každý den noviny, obchody v hotelu, salón krásy, fitness centrum, pára, vířivka, masáže, venkovní bazén či zahrada. To je jen krátký výčet toho, co zde budete mít k dispozici a co udělá z vaší dovolené bezchybný pobyt prakticky uprostřed města. Více informací o ubytování v tomto luxusu najdete zde.

Chci koupit průvodce Vietnamem

Napište komentář: