Lze změnit vydané vietnamské vízum ze single na multiple?

Teoreticky to nejde, ale situaci můžete zlepšit  tak, že přikoupíte vízum jiné, případně pozměníte plán trasy. Zkusím vám napsat pár tipů jak na to, když se při koupi seknete. Komu se to nestalo, že?…

Asi jste to již někdy zažili.

Strašně dlouho přemýšlíte. Pak se pro něco rozhodnete a po vašem rozhodnutí panuje ještě větší nejistota, zda to, pro co jste se rozhodli, je ta nejlepší volba.

Necháte to uležet.

Myšlenky převalujete sem a tam.

Týden, dva, či tři se nic neděje.

Ale po třech týdnech si uvědomíte, že jste vlastně chtěli úplně něco jiného.

Jak dělat změny ve vietnamském vízu

Znám to – sám to tak mám. Naštěstí jste ale narazili na tento web, který by vám rozhodnutí či případné dotazy před cestou do JV Asie měl ulehčit:-)

Podobná situace totiž může nastat i u vietnamských víz. A u jednoho našeho klienta i nastala.

Vžijte se do situace. Berme v úvahu, že potřebujete změnit single – jednovstupové vízum za multiple – vícevstupové. Samozřejmě do Vietnamu. Letenky už máte koupené tak co s tím?

Pravděpodobně jste se rozhodli kromě Vietnamu zkouknout i jinou zemi. Máte možnost buď přikoupit ještě jedno měsíční multiple vízum a nebo si pobyt ve Vietnamu si prodloužit či zkrátit.

Stojí Vám za to změna letenky? Rozhodně ano, Vietnam má co nabídnout a i 3 týdny cestování je na něj pořád málo.

Doporučuju tedy přikoupit k single i měsíční multiple. Posunout čas letenek (anebo naopak Vietnam zkrátit) a podívat se i do okolních zemí. Rozhodně to stojí za to.

Nebojte se zeptat, rád vám s čímkoliv poradím

Pár tipů na závěr – krásné francouzské koloniální městečko Kampot v jižní Kambodži, proslulý Angkor Wat či laoský Luang Prabang rozhodně stojí za přikoupení multiple víza.

Pokud potřebujete s cestou poradit nebo máte k vízum nějaký dotaz, tak mě kontaktujte. Ceník online víz do Vietnam najdete zde.

Chci porovnat všechny možnosti získání víza

Napište komentář: