3 tipy na ideální ubytování v Nha Trang

Vietnamské město Nha Trang je jedním z těch nejnavštěvovanějších. Nachází se zde totiž světově proslulá nádherná písečná pláž. Město najdete na východě Vietnamu, přes 400 kilometrů vzdálené od Saigonu, tedy Ho Či Minova města. Dopravit se do něj můžete přímo z Prahy, a to většinou přes Vídeň s jedním či dvěma mezipřistáními. I proto je tak navštěvované. Pokud se zde chcete vydat i vy, bude vás jistě zajímat, kde byste se tady měli ubytovat. Přinášíme vám proto tři různé možnosti. Od té nejlevnější možnosti až po tu nejdražší a naprosto nejluxusnější. Všechny hotely mají zde popsané, ale mají společný znak – jsou turisty nadmíru chválené.

Nejnutnější ubytování na pár dnů

Pokud nepotřebujete na své dovolené ve Vietnamu žádné drahé apartmány a spokojíte se s nejobyčejnějším ubytováním, pak je pro vás ideální Son and Daughter Guesthouse. Jedná se o příjemný hotýlek nacházející se v centru města, kde za jednu noc zaplatíte pouhých 90 korun. Tak zde můžete strávit i dva týdny a pořád se cenově dostanete pod dva tisíce. V hotelu máte k dispozici čtyřiadvacetihodinovou recepci, transfer z a na letiště, půjčovnu kol, prádelnu, kuřáckou část, možnost okružních jízd a Wi-Fi připojení zdarma na veřejných místech. Více informací se dozvíte zde.

Trocha luxusu za pár korun

Vyžadujete-li na své dovolené jistý komfort a pohodlí, jistě výše zmíněným hotelem pohrdnete. Proto vám nabízíme tříhvězdičkovou variantu The Summer Hotel Nha Trang, který najdete opět v centru města. Ubytovat se zde můžete již za 468 korun za noc a ke svému pohodlí tady máte navíc k dispozici bar, business centrum, parkoviště, kavárnu, společenské prostory, bar u bazénu, restauraci, pokojovou službu, trezor, salon, obchody v hotelu, masáže, páru, saunu, venkovní bazén, vířivku a Wi-Fi připojení zdarma ve všech pokojích. To je již spousta možností, jak se ve volném čase zabavit přímo v hotelu. Více informací se dozvíte na této stránce.

Nejluxusnější hotel v Nha Trang

Naprosto nejkrásnějším a nejluxusnějším hotelem celého Nha Trang je bez pochyb Six Senses Ninh Van Bay. Jedna noc v tomto komplexu vás může vyjít na 12 527, ale i na 16 703 korun. Ubytováni budete přímo u překrásné pláže, která jen vybízí k tomu, abyste ji navštívili. V ceně pak máte kromě snídaně taktéž čtyřiadvacetihodinovou pokojovou službu, přepravu z a do hotelu, hlídání dětí, bar, půjčovnu kol, business centrum, parkoviště, kavárnu, recepci, rodinný pokoj, prádelnu, společenské prostory, venkovní bazén s barem, restauraci, trezor, salon, obchody v hotelu, kuřáckou část, možnost okružních jízd, bazének pro děti, dětský klub, fitness centrum, lázně, masáže, páru, saunu, soukromou pláž, tenisové kurty, vodní sporty, zahradu a Wi-Fi připojení zdarma na všech pokojích. Naprostý luxus! Lepší a krásnější hotel v Nha Trangu nehledejte! Pokud vás popis tohoto hotelu zaujal, můžete se podívat na bližší informace zde.

Chci koupit průvodce Vietnamem

Napište komentář: