Ubytování v Hoi An může být naprosto pohádkové

Chcete si dovolenou ve Vietnamu užít? Budete většinu času trávit ve městě Hoi An? Chcete si zde najít skutečně pohádkové ubytování? V tomto článku vám přinášíme tři tipy na ubytování právě v tomto městě, které splňují naprosto všechny požadavky. Námi vybrané hotely jsou totiž čisté, pěkně zařízené, výborně ohodnocené turisty, kteří zde již byli a navíc i na naprosto výborných místech. Pojďte se tedy ponořit do našeho průletu třemi cenovými kategoriemi.

Pohádkové ubytování i pro nemovité

Jako první vám přinášíme tip na jedno z nejlevnějších možností ubytování ve městě Hoi An. Jedná se o jednohvězdičkový hotel Quynh Nhan Homestay, který se nachází na adrese 59 Nguyen Tat Thanh. Na jednu noc si v tomto hotelu připravte od 335 korun a v ceně budete mít zahrnutou snídani, transfer z a na letiště, čtyřiadvacetihodinovou recepci, parkoviště, knihovnu, noviny, restauraci, salón, společnou kuchyň, zahradu a v neposlední řadě i připojení na internet zdarma. Pokud se vám už tato první varianta zalíbila, můžete si hned zabookovat pokoj na stránkách webu agoda.com.

Tříhvězdičkový hotel – už pořádná snobárna

Jako další zde máme tříhvězdičkový hotel, který by se ale mohl rovnat i mnoha pětihvězdičkovým. Jedná se o Vinh Hung Emerald Resort, který má také jako jeden z mála naprosto nejlepší hodnocení a doporučení. V tomto hotelu si za jednu noc už trochu připlatíte, a to minimálně o 1 000 korun, oproti předchozí variantě. Ovšem k dispozici tady toho budete mít mnohem více! Kromě snídaně, která je již tradiční, si zde budete moct užívat i zahrady, venkovního bazénu, masáží, lázní, fitness centra, salónu a spoustu dalšího. Jedná se o naprosto snové místo například pro novomanžele. Více informací si můžete přečíst zde.

Pětihvězdičkový luxus nad luxus

A jako poslední a nejlepší variantu ubytování v Hoi An zde máme pětihvězdičkový hotel Sunrise Hoi An Beach Resort. Pokud vám předchozí hotel nestačil, tak tento už skutečně bude! Venkovní gril, kavárna, obchody, restaurace, salón, fitness centrum, zahrada, kurzy golfu, vířivka, vnitřní i venkovní bazén, sauna, lázně, masáže a spoustu a spoustu dalšího. Toho všeho si tady budete moct užít, to vše máte k dispozici! A ani samotní turisté, kteří tady už byli, nešetří chválou. Chcete-li skutečně jen to nejlepší, je právě Sunrise Hoi An Beach Resort tou nejlepší a nejvhodnější variantou! Nakonec je dobré zmínit, že na jednu noc si připravte od 2 146 až po 2165 korun. O dalších možnostech ubytování v tomto paláci se můžete dočíst na této stránce.

Chci koupit průvodce Vietnamem

Napište komentář: