Kde najdete nejlepší ubytování v Hanoi? Prozradíme vám to!

Chystáte se do Vietnamu do města Hanoi? Potom vás zajisté zajímá, jaké je zde nejlevnější a nejlepší ubytování. Širokou nabídku možností ubytování v Hanoi naleznete na nejrůznějších českých i zahraničních portálech. Od těch nejlevnějších až po ty nejdražší, od těch nejobyčejnější až po ty nejluxusnější. V tomto článku rozebereme tři možnosti ubytování. Všechny budou něčím specifické, všechny budou v jiné cenové relaci, všechny budou na velice zajímavých místech.

Nejlevnější ubytování v Hanoi

Vietnam, konkrétně město Hanoi, láká každoročně tisíce turistů, a to jak těch nejzámožnějších, tak i klasických baťůžkářů, kteří se snaží ušetřit každou korunu. Proto právě ti zde budou nejspíš hledat nejlevnější, ale zároveň i nejlepší možnost ubytování. V Hanoi najdete spoustu ubytování, kde se cena pohybuje okolo deseti dolarů za jednu noc. Ovšem naprosto nejlevnější ubytování se skrývá v Kangaroo Hostelu. V tomto hostelu, který se nachází na adrese 71 Hang Luoc, Hoan Kiem Dist.,, Dong Xuan Market, Hanoi, máte k dispozici prakticky kompletní servis, který je srovnatelný s pětihvězdičkovými super resorty. V Kangaroo hostelu můžete využít zdarma Wi-Fi připojení k internetu, dvaceti čtyř hodinový servis na recepci, transfer z a na letiště, bankomat, hlídání dětí, půjčovnu kol a automobilů, restauraci, místnost pro odložení zavazadel, sdílenou kuchyň, úschovnu cenností nebo směnárnu. Jedna noc vás zde vyjde na asi deset dolarů, což se v přepočtu rovná dvou stem korunám. Za týden v tomto hostelu tedy zaplatíte pouhých 1 200 korun. Navíc máte v ceně ještě každý den plnohodnotnou snídani. Konkrétní nabídky na ubytování v tomto objektu najdete na těchto stránkách.

Trochu dražší, ale stále levné – Rising Dragon Villa Hotel, Vietnam, Hanoi

Trochu dražší variantou ubytování v Hanoi je tříhvězdičkový hotel Rising Dragon Villa. Ten najdete na adrese 43A Bat Su Street, Hoan Kiem District, Hoan Kiem District – Old Quarter. Hotel je u turistů velice oblíben a vysloužil si nejeden superlativ. Ani se není čemu divit. V ceně za jednu noc začínající na dvaceti dolarech je zahrnuta snídaně, dvaceti čtyř hodinový kompletní servis, možnost transferu z a na letiště, hlídání vašich ratolestí, půjčovna kol a automobilů, parkoviště, výtah, restaurace a obchody, kuřácká místnost a dokonce se zde domluvíte i anglicky. Za týden v tomto hotelu pak v přepočtu dáte okolo dvou tisíc čtyř set korun, což je cena stále srovnatelná s nejdražšími super hotely v Evropě. Konkrétní nabídky na ubytování v hotelu Rising Dragon Villa najdete na těchto stránkách.

IMG_3636

Nejluxusnější, nejmodernější, nejdražší – Grand Plaza Hanoi Hotel

Naprosto nejluxusnější, nejmodernější, nejkrásnější a zároveň i nejdražší ubytování naleznete v Hanoi v hotelu Grand Plaza. Za ubytování na jednu noc v nejluxusnějším místním apartmá si připravte přes deset tisíc korun. Hotel leží na adrese 117 Tran Duy Hung, Cau Giay District, Trung Hoa-Nhan Chinh-National Convention Center, Hanoi a rozhodně jej nemůžete přehlédnout. Jeho dvě monumentální věže tyčící se do výšky několika metrů dominují širokému okolí. Tak vysoká cena za ubytování je však naprosto odpovídající, jelikož kromě luxusních a stylově zařízených pokojů, si zde můžete užít toho nejvyššího servisu, který se vám v Hanoi může dostát. Snídaně, dvaceti čtyř hodinový kompletní servis, možnost transferu z a na letiště, hlídání vašich ratolestí, půjčovna kol a automobilů, parkoviště, výtah, restaurace a obchody, kuřácká místnost, fitness centrum, sauna, vnitřní bazén, bar u bazénu, wellness centrum, masáže, free Wi-Fi připojení k internetu a spoustu dalšího – to je vám všechno k dispozici. Za ubytování v takovém hotelu by se nestyděl ani jeden prezident či velice úspěšný ropný magnát. Pokud nemáte tolik peněz, ale i přesto si chcete alespoň na týden užít maximálního luxusu, můžete využít nejlevnější možnosti zdejšího ubytování, a to za 97 dolarů za noc. Konkrétní nabídky na ubytování v hotelu Grand Plaza pak najdete na těchto stránkách.

Chci koupit průvodce Vietnamem

 

Napište komentář: